Ulična utrka Vivicitta: Srebreno i dva bronzana odličja za naše atletičare

U Tuzli je 28. aprila ove godine održana 24. tradicionalna međunarodna ulična trka Vivicitta 2019. Kao i svih prethodnih godina, učestvovali su učenici osnovnih i srednjih škola, studenti, rekreativci i aktivni atletičari.

Predstavnici naše škole su učestvovali i osvojili zapažene rezultate.

Učenik Elijas Mešić osvojio je treće mjesto u kategoriji trčanje na 2 km za srednjoškolce, učenike prvih i drugih razreda, a Muhamed Bekrić je osvojio peto mjesto u istoj kategoriji.

Muamer Arnautović je osvojio drugo mjesto u kategoriji trčanje na 2 km za srednjoškolce učenike trećih i četvrtih razreda, a Omer Memić je osvojio treće mjesto u istoj kategoriji.