Dvije zlatne, dvije srebrne i tri bronzane medalje

Na pojedinačnom prvenstvu Federacije Bosne i Hercegovine u atletici za juniore i seniore, održanom u nedjelju 12.septembra ove godine u Tuzli, na stadionu Tušanj, učenici naše škole ostvarili su izuzetne rezultate.

Prvo mjesto u disciplini na 100 metara osvojio je Bakir Baković.

Prvo mjesto u disciplini bacanje koplja i treće mjesto u bacanju kugle osvojio je Hamzudin Jakubović.

Naš bivši učenik Hajrudin Vejzović osvojio je prvo mjesto u disciplini trčanje na 100 metara.

Begajet Šiljić je osvojio drugo mjesto u disciplini bacanje kugle i drugo u bacanju koplja.

Treće mjesto u disciplini na 3000 metara osvojio je Ahmed Ahmetović, a Anes Bijelić isto mjesto mjesto u disciplini trčanje na 1500 metara.

Sulejman Buševac osvojio je četvrto mjesto u disciplini na 400 metara.

Organizator takmičenja je Atletski savez Federacije Bosne i Hercegovine.