Odbojkaški turnir povodom Dana državnosti

Povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine naša škola je bila domaćin odbojkaškog turnira koji se igrao u ponedjeljak 22.11.2021.godine.

Učestvovale su četiri ekipe i to Medicinska škola, Elektrotehnička škola, Mješovita srednja saobraćajna škola i Behram-begova medresa.

U prvoj utakmici Behram-begova medresa je igrala protiv Elektrotehničke škole i pobijedila 2:0.

U drugoj utakmici Medicinska škola je igrala protiv Mješovite srednje saobraćajne škole i pobijedila 2:0.

Za treće mjesto borile su se Elektrotehnička škola protiv Mješovite saobraćajne škole i pobijedila je 2:1 u setovima.

U finalnoj utakmici Medicinska škola pobijedila je Behram-begovu medresu 2:0 u setovima.