Nabulsi u Medresi

Poznati alim Muhammed Ratib En-Nabulsi gostovao je u protekloj sedmici na području Muftiluka tuzlanskog.

U srijedu 30.10.2019. godine bio je i u posjeti našoj školi i družio se s učenicima. Predavanje koje je održao bilo je jako inspirativno. Pričao je o mladima kao nadi i perspektivi ummeta, te o putevima koji vode do uspjeha.

Ovaj poznati alim je iz Sirije, s trenutnom adresom u Jordanu. Iako ima osamdeset godina, njegova želja da priča o pozitivnim vrijednostima islama ne jenjava i zahvaljujući mladalačkom duhu na prvom mjestu je u svijetu da've.