Zahtjev za upis u Behram-begovu medresu

Dragi učenici,

zahtjev za upis u Behram-begovu medresu možete pronaći na linku: https://bit.ly/2XHtSoI

Molimo vas da pažljivo i tačno ispunite ovaj zahtjev, te da priložite neophodne dokumente koji idu uz njega. Kako biste uspješno to učinili, neophodno je da imate otvoren validan Google račun (Gmail adresu)

Prilikom popunjavanja zahtjeva, neophodno je i priložiti dokumente relevatne za upis. Molimo vas da oni budu u JPG ili PDF formatu i to u veličini ne većoj od 10 MB. Možete ih fotografirati, skenirati ili na bilo koji drugi način prenijeti s računara, tableta ili mobilnog telefona.

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se isključivo na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Es-selamu alejkum.